Navštivte nás v rekreačním areálu BLATNICE

         Rekreační areál se nachází na pozemku bývalé ,,fořtovny". Najdete ho na rozhraní Jihočeského kraje a kraje Vysočina v nadmořské výšce 588m. Areál obklopuje krajina s lesy a množstvím rybníků, je zde ráj pro houbaře a milovníky přírody.


        Radostovice, o kterých byla již zmínka v roce 1371, najdete již jen pár popisných čísel, ale mají bohatou minulost, lze si přečíst v tamější kronice.


        Vlastní areál má rozlohu 1ha, je oplocený s možností parkování. Na pozemku jsou dvě budovy, které jsou spojeny jídelnou a kuchyní. Dále se tu nachází šest dřevěných chatek, vybavených WC, sprchovým koutem a kuchyní. Každá chata je maximálně pro 8 osob. V areálu je také multifunkční hřiště (volejbal, nohejbal, ..), pískoviště pro děti, ohniště. K zapůjčení je možný gril. Přijdou si tu na své i vyznavači pěší a cyklo turistiky, nedaleko jsou lyžařské vleky Kouty a běžkařské trasy. Lze podniknout i výlety do blízkého okolí (zřícenina hradu Šelmberk, rozhledna Velký Blaník, historická usedlost v Těchobuzi, Chýnovské jeskyně a město Tábor s historickým jádrem).

KALENDÁŘ REZERVACÍ
Omlouváme se, rezervační kalendář je ve výrobě a bude spuštěn v nejbližší době.
TURISTIKA V OKOLÍ
Rybaření
Pro chvíle strávené s prutem u vody si budete muset kousek popojet, rybolov je možný na soukromým revíru v Kamberce (sportovní rybolov)....
Koupání
Koupání je možné v okolních rybnících.....
Cyklotrasy
Blatnické okruhy - cyklotrasa vedoucí kolem našeho rekreačního areálu...
Běžkařské trasy
Přímo okolo našeho areálu vede trasa pro běžkaře.....

FotogalerieAreál má rozlohu 1ha, je oplocený s možností parkování. Na pozemku jsou dvě budovy, které jsou spojeny jídelnou a kuchyní. Dále se tu nachází šest dřevěných chatek, vybavených WC, sprchovým koutem a kuchyní. Každá chata je maximálně pro 8 osob. V areálu je také multifunkční hřiště (volejbal, nohejbal, ..), pískoviště pro děti, ohniště. K zapůjčení je možný gril. Přijdou si tu na své i vyznavači pěší a cyklo turistiky, nedaleko jsou lyžařské vleky Kouty a běžkařské trasy. Lze podniknout i výlety do blízkého okolí (zřícenina hradu Šelmberk, rozhledna Velký Blaník, historická usedlost v Těchobuzi, Chýnovské jeskyně a město Tábor s historickým jádrem).
 
Zdeněk Vobinuška
Radostovice 33
Smilovy Hory 391 52
telefon 
e-mail 
+420 602 318 169
info@rekreaceblatnice.cz